SoccerScore is also available in the United States! Switch to: http://www.soccerscore.us/

Zaterdag 02/08/2014

Wereld Wereld: International Champions Cup

Europa Europa: Emirates Cup

Frankrijk Frankrijk: Super Cup

België België: Jupiler Pro League

Afrika Afrika: Africa Cup Of Nations

Argentinië Argentinië: Primera División

Armenië Armenië: Premier League

Australië Australië: National Premier League

Australië Australië: T-League

België België: Proximus League

België België: Beker van België

Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina: Premier Liga

Brazilië Brazilië: Serie A

Brazilië Brazilië: Serie B

Brazilië Brazilië: Serie C

Brazilië Brazilië: Serie D

Bulgarije Bulgarije: A PFG

Bulgarije Bulgarije: B PFG

Canada Canada: Canadian Soccer League

Chili Chili: Primera División

Chili Chili: Primera B

China China: Super League

Colombia Colombia: Primera A

Colombia Colombia: Primera B

Denemarken Denemarken: Superliga

Denemarken Denemarken: DBU Pokalen

Duitsland Duitsland: 2. Bundesliga

Duitsland Duitsland: 3. Liga

Duitsland Duitsland: Regionalliga

Duitsland Duitsland: Oberliga

El Salvador El Salvador: Primera División

Estland Estland: Meistriliiga

Finland Finland: Veikkausliiga

Finland Finland: Ykkonen

Frankrijk Frankrijk: Ligue 2

Honduras Honduras: Liga Nacional

Hongarije Hongarije: Otp Bank Liga

Ierland Ierland: First Division

Japan Japan: J-League

Kazachstan Kazachstan: Premier League

Kenia Kenia: Premier League

Kroatië Kroatië: 1. Hnl

Letland Letland: Virsliga

Litouwen Litouwen: A Lyga

Macedonië Macedonië: First League

Mexico Mexico: Primera Division

Mexico Mexico: Liga De Ascenso

Moldavië Moldavië: Divizia Nationala

Noorwegen Noorwegen: Tippeligaen

Noorwegen Noorwegen: Division 2

Oekraïne Oekraïne: Premier League

Oekraïne Oekraïne: Division 2

Oostenrijk Oostenrijk: Tipico Bundesliga

Oostenrijk Oostenrijk: Regionalliga

Paraguay Paraguay: Primera Division

Peru Peru: Segunda Division

Polen Polen: Ekstraklasa

Polen Polen: Division 1

Roemenië Roemenië: Liga I

Rusland Rusland: Premier League

Rusland Rusland: 2. Division

Rusland Rusland: Youth League

Schotland Schotland: Insurance League Cup

Slovenië Slovenië: Prva Liga

Slowakije Slowakije: Fortuna Liga

Slowakije Slowakije: 2. Liga - East

Slowakije Slowakije: 2. Liga - West

Thailand Thailand: Thai Premier League

Tsjechië Tsjechië: Synot Liga

Tsjechië Tsjechië: Division 2

USA USA: Major League Soccer

USA USA: North American Soccer League

Wereld Wereld: Nordic Tournament U17

Wereld Wereld: Club Vriendschappelijk

Nacional Madeira Nacional Madeira 11:00 Académica Coimbra Académica Coimbra Barnsley Barnsley 14:00 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday Derby County Derby County 14:00 Glasgow Rangers Glasgow Rangers Fulham Fulham 14:00 Rizespor Rizespor Telstar Telstar 14:00 Excelsior Excelsior York City York City 14:00 Sheffield United Sheffield United FC Den Bosch FC Den Bosch 14:30 PSV PSV Nottingham Forest Nottingham Forest 14:30 West Bromwich Albion West Bromwich Albion Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 15:00 FC Utrecht FC Utrecht Morecambe Morecambe Geannuleerd Bradford City Bradford City Málaga Málaga 15:30 Newcastle United Newcastle United Celtic Celtic 15:30 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur Cardiff City Cardiff City 16:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg Blackpool Blackpool 16:00 Burnley Burnley Brentford Brentford 16:00 Crystal Palace Crystal Palace Preston North End Preston North End 16:00 Leicester City Leicester City Shamrock Rovers Shamrock Rovers 16:00 Queens Park Rangers Queens Park Rangers Birmingham City Birmingham City 16:00 Inverness Inverness Bradford City Bradford City 16:00 Hartlepool United Hartlepool United Burton Albion Burton Albion 16:00 Stoke City Stoke City Doncaster Rovers Doncaster Rovers 16:00 Rotherham United Rotherham United Ebbsfleet United Ebbsfleet United 16:00 Gillingham Gillingham Fleetwood Town Fleetwood Town 16:00 Partick Thistle Partick Thistle Leeds United Leeds United 16:00 Dundee United Dundee United Leyton Orient Leyton Orient 16:00 Ipswich Town Ipswich Town AFC Telford United AFC Telford United 16:00 United of Manchester United of Manchester Middlesbrough Middlesbrough 16:00 Villarreal Villarreal Oldham Athletic Oldham Athletic 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town Oxford United Oxford United 16:00 AFC Bournemouth AFC Bournemouth Portsmouth Portsmouth 16:00 Charlton Athletic Charlton Athletic Watford Watford 16:00 Udinese Udinese Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 16:00 Celta de Vigo Celta de Vigo Brackley Town Brackley Town 16:00 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons Exeter City Exeter City 16:00 Torquay United Torquay United Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town Mansfield Town Mansfield Town 16:00 Walsall Walsall Southport Southport 16:00 Port Vale Port Vale Sutton United Sutton United 16:00 Cambridge United Cambridge United Weston Weston 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle Reading Reading 16:00 Swansea City Swansea City FC Groningen FC Groningen 17:00 Aston Villa Aston Villa VfB Stuttgart VfB Stuttgart 17:00 Eskisehirspor Eskisehirspor Schalke 04 Schalke 04 17:45 West Ham United West Ham United Xanthi Xanthi 17:45 AEK AEK Apollon Limassol Apollon Limassol 18:00 Palermo Palermo SC Freiburg SC Freiburg 18:00 Stade Rennes Stade Rennes Hannover 96 Hannover 96 18:00 Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor RC Lens RC Lens 18:00 Saint-Etienne Saint-Etienne FC Metz FC Metz 18:00 Evian TG Evian TG Paços Ferreira Paços Ferreira 18:00 Moreirense Moreirense RKC Waalwijk RKC Waalwijk 18:00 FC Eindhoven FC Eindhoven Caen Caen 18:30 Amiens Amiens Albacete Albacete 19:00 Elche Elche Eibar Eibar 19:00 Santander Santander Fenerbahçe Fenerbahçe 19:00 Sevilla Sevilla Reims Reims 19:00 Lorient Lorient Toulouse Toulouse 19:00 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao SC Heerenveen SC Heerenveen 19:30 Levante Levante FC Twente FC Twente 19:30 Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach Boavista Boavista 19:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon Puertollano Puertollano 19:45 Getafe Getafe SC Bastia SC Bastia 20:00 Genoa Genoa Olympique Marseille Olympique Marseille 20:00 Chievo Chievo Real Murcia Real Murcia 20:00 Hércules Alicante Hércules Alicante RSD Alcala RSD Alcala 20:00 Leganes Leganes Sporting Braga Sporting Braga 20:00 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña Alcorcón Alcorcón 20:30 Rayo Vallecano Rayo Vallecano Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo 20:30 FC Nantes FC Nantes Sampdoria Sampdoria 20:45 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Olympique Nice Olympique Nice 20:45 Barcelona Barcelona Napoli Napoli 21:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki Vitória Setúbal Vitória Setúbal 21:00 Sunderland Sunderland

Wit-Rusland Wit-Rusland: Vysshaya Liga

Zuid-Afrika Zuid-Afrika: Mtn 8 Cup

Zuid-Korea Zuid-Korea: K-League Classic

Zweden Zweden: Allsvenskan

Zweden Zweden: Superettan

Zweden Zweden: Svenska Cupen

Zwitserland Zwitserland: Super League

Zwitserland Zwitserland: Challenge League

LiveScore powered by SoccerScore

Webmasters: Ook je eigen gratis livescore?